سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت
خدمات طراحی سایت
مرحله اول: انتخاب وبسایت

اولین کاری که باید انجام دهید این است که سایت مدنظر خود را از لیست وب‌سایت‌های زیر انتخاب کنید. توجه داشته باشید که برای راحتی کار، سایت‌ها در دسته‌بندی‌های مختلف آموزشی، خبری، شرکتی، ورزشی و ... طبقه‌بندی شده‌اند.

اطلاعات بیشتر
مرحله دوم: ثبت سفارش

بعدازآنکه سایت موردنظر خود را از لیست سایت‌ها انتخاب کردید، با زدن بر روی دکمه سفارش سایت در انتهای سایت، به صفحه سفارش محصول رفته و در این قسمت می‌توانید اطلاعات و جزئیات بیشتری در مورد سایت را مشاهده و در صورت تمایل، سفارش خود را تکمیل کنید.

اطلاعات بیشتر
مرحله سوم: نصب و راه اندازی

بعد از انتخاب سایت موردنظر و ثبت سفارش، طرح و راه‌اندازی اولیه سایت از طریق ما انجام می‌گیرد و سپس طبق اطلاعات و محتوایی که از شما دریافت می‌گردد، سفارشی‌سازی سایت انجام می‌گیرد. هرگونه شخصی‌سازی و رفع مشکلات احتمالی و رسیدن به طرح نهایی در این مرحله انجام خواهد گرفت. (این مرحله طبق همکاری دو طرف انجام خواهد گرفت)

اطلاعات بیشتر
مرحله چهارم: کنترل پنل سایت

بعد از تکمیل شدن سایت، جزئیات ورود به کنترل پنل برایتان ارسال شده و آموزشی مختص شما ضبط و آماده می‌شود و شما می‌توانید طبق آموزش از سایت خود بهره‌برداری کنید. البته در مدت‌زمان پشتیبانی که شش ماه است، ما همیشه در کنارتان خواهیم بود و هرگونه سؤال و مشکل احتمالی را رفع خواهیم کرد.

اطلاعات بیشتر

چند نکته مهم

  • تمام نمونه سایت‌هایی که مشاهده می‌کنید، با سیستم مدیریت محتوا وردپرس طراحی شده است.
  • اگر به وردپرس آشنا هستید می‌توانید خودتان از نمونه سایت‌هایی که هست، الگو گرفته و سایت خود را طراحی کنید.
  • اگر علاقه‌مند به یادگیری طراحی سایت هستید می‌توانید از دوره آموزشی طراحی و توسعه وب 1 (طراحی سایت با وردپرس) استفاده کرده و سایت خود را راه‌اندازی کنید.
  • بخش خدمات طراحی سایت، برای آن دسته از افرادی است که زمان و حوصله یادگیری طراحی سایت را ندارند. این عزیزان می‌توانند سایت موردنظر خود را از لیست زیر انتخاب کرده و طبق آموزش‌های مرتبط با آن، سایت خود را راه‌اندازی کنند.
  • تهیه هاست و دامنه بر عهده خود مشتری است. با این آموزش می‌توانید هاست و دامنه مناسب سایت خود را انتخاب و خریداری کنید. یا از این لینک می‌توانید مستقیماً هاست و دامنه برای سایت خود تهیه کنید.
  • اگر هاست و دامنه ندارید، ما می‌توانیم این کار را برایتان انجام دهیم. بدیهی است که هزینه هاست و دامنه از هزینه‌ای که برای سفارش سایت پرداخت می‌کنید به‌صورت جدا محاسبه می‌شود.
  • مشخصات هاست و دامنه به نام مشتری ثبت می‌شود. پس لطفاً اطلاعات خواسته‌شده در صفحه ثبت سفارش را با دقت وارد نمایید.

مشاهده نمونه سایت‌ها

مشاهده نمونه سایت‌ها